Hoofdzetel
Vijfwegenstraat 174 - 8800 Roeselare


Bureel & magazijn
Kasteeldreef 20 - 8800 Roeselare


T +32 51 24 00 88

Facturatiegegevens

Goddeeris nv
Vijfwegenstraat 174
8800 Roeselare


BE0405.566.896

  • Bel ons
  • Bezoek ons
Sales & HR Jan Goddeeris jan@goddeeris.be 0477 44 94 50
Marketing & sales Miriam Vandenbulcke miriam@goddeeris.be 0494 42 23 93
Business development Jean-Louis Goddeeris jeanlouis@goddeeris.be 0475 51 51 92
Management assistant Laura Vanwalleghem laura@goddeeris.be
HR Linsy Verstraete linsy@goddeeris.be 0484 88 20 01
Finance Tom Goddeeris tom@goddeeris.be
Finance assistant Kim Callens kim@goddeeris.be
Internal account manager Ann Ver Eecke  ann@goddeeris.be 0494 07 21 20
Internal account assistant Ortwin Van Den Meersschaut ortwin@goddeeris.be
Project engineer piping Stijn Goddeeris stijn@goddeeris.be 0479 72 49 98
Project engineer piping Wannes Quartier wannes@goddeeris.be 0491 39 95 52
Project manager HVAC Olivier Penen  olivier@goddeeris.be 0486 32 89 95
Project manager HVAC Christophe Vancoppenolle christophe@goddeeris.be 0470 60 47 55
Junior project manager HVAC Marijn Willem marijn@goddeeris.be 0496 77 93 47
Magazijn Christophe Veranneman stoffel@goddeeris.be 0494 88 21 13
Magazijn Davy Naert davy@goddeeris.be 0483 14 89 85
Magazijn Pascal Tytgat pascal@goddeeris.be 0499 88 17 09

Stel ons uw vraag

* Verplichte velden